سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران در دوزیبا

دوزیبا معتقد است حفظ حریم خصوصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حیاتی است. در این صفحه اصول حفظ اطلاعات دوزیبا و نیز راهکارهای دوزیبا برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران وب‌سایت دوزیبا شرح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل شرحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که دوزیبا از کاربران وب‌سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده دوزیبا از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران دوزیبا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در وب‌سایت دوزیبا اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، ایمیل و … را در اختیار دوزیبا قرار می دهید.
 • پس از ورود به وب‌سایت دوزیبا شما یک کاربر ناشناس نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات دوزیبا نگهداری می شود. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • دوزیبا کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • دوزیبا به صورت خودکار پس از ورود شما به وب‌سایت دوزیبا اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های دوزیبا و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • دوزیبا از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات دوزیبا، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • دوزیبا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام دوزیبا در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات دوزیبا یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از دوزیبا بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • دوزیبا ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به وب‌سایت دوزیبا از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در وب‌سایت دوزیبا تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در دوزیبا آن ها را در وب‌سایت دوزیبا وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد دوزیبا ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از دوزیبا و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از دوزیبا حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • دوزیبا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده است. فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات دوزیبا یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • دوزیبا جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمی‌توانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از حریم شخصی‌تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. دوزیبا تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین حریم شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت صددرصد تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به حریم خصوصی شما را قبول کنیم (مانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) دوزیبا مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

تغییرات در این سیاست ها

دوزیبا حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییری ایجاد کند. اگرچه سعی می‌شود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از وب‌سایت دوزیبا خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود شرایط حریم خصوصی در دوزیبا دارید، با استفاده از صفحه تماس با ما آن را با تیم دوزیبا در میان بگذارید.